.

.

New
2017 Нов квалитет куче чешлање удар фен Преносни двоен мотор професионална куче фен/воздухопловната фен 700-3200W 220V/110V

2017 Нов квалитет куче чешлање удар фен Преносни двоен мотор професионална куче фен/воздухопловната фен 700-3200W 220V/110V

DEN 9264.00

Стока
Достапно.

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. 6,напон : AC110 V-240 V 7,спецификација : двоен мотор,stepless брзина на ветрот. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.ве молиме оставете порака за напон (220 V или 110 V) и приклучок(европа ,сад,велика британија ,ау), ние ќе customiezed за вас .) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди
ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.5 kg
ПЛАЌАЊЕ Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. 100% Задоволство Гаранција
Цел самоуверено денес и да уживате парче од умот со нашата единствена
. "Зачувам" е нашиот препорачува метод на плаќање. Ние, исто така, ја прифати различни плаќање од страна на T/T,Western Union, Money Gram.
Ние НЕ го прифати Post Office BOX address
Ние бараме валидна e-mail адреса и контакт број на секоја цел. 2,ниско ниво на бучава; специјално дизајнирана за намалување на шумот уреди во воздухот кабелско се проводен за подобрување на студијата за'животната средина,испрашувањето милениче 's ведрина,олеснување на немир и нуди погодност за нега оператори.

Детали

Големина:
XL
Бренд Име:
ДАЛИ СЕ НАПРАВИ PET
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Фенови
Напон:
110-240V
Тип:
Мачки
Тип На Објект:
Капа
Тип на мотор:
AC
Извор На Енергија:
Електричен
Број на брзини:
4
Функција:
Топла/ладна воздух
Напон:
100-240v (Dual voltage)
Max. Моќност:
Повеќе од 2000 W
сертификација:
CE
Приклучокот стандард:
Евра
Свеж

Избор на клиенти