.

.

New
(120 Парчиња/многу) Висок Квалитет Најлон Зебра Шема Посебни Јака за Мачка Кутре Со Ѕвона

(120 Парчиња/многу) Висок Квалитет Најлон Зебра Шема Посебни Јака за Мачка Кутре Со Ѕвона

DEN 3835.20

Стока
Достапно.


Име : (120 Парчиња/многу) Висок Квалитет Најлон Зебра Шема Посебни Јака за Мачка Кутре Со Ѕвона Големина : XS-1.0*17-28cm (7-11inch) Материјали : Најлон Бои : Сина/Розова/Red//Зелена/Brown/Жолта (Мешани Бои) Забелешка : 1,Производ големина како вистински хоризонтална рачно мери, не може да биде 1 ~ 3cm грешка, ве молиме да обрнете внимание на овој фактор кога ќе ги нарачате ! 2,Ние поддршка Мешани трговија на Големо 3,Ако имате било какво барање и информации ,можете да оставите порака како на следниве слики :

Детали

боја:
Мешани Бои
Големина:
XS
Тип:
Мачки
Декорација:
Занитвам
Материјал:
Најлон
Функција:
Ѕвона
is_customized:
Yes
Производ ID:
PCC1072
Свеж

Избор на клиенти