.

.

New
100pcs Меша 5 Бои Кристално Зголеми Лустерот Приврзоци 50mm DIY Стакло Светилка Додаток Врежани цвет шема Со рачно изработени

100pcs Меша 5 Бои Кристално Зголеми Лустерот Приврзоци 50mm DIY Стакло Светилка Додаток Врежани цвет шема Со рачно изработени

DEN 4704.00

Стока
Достапно.

12pcs Виолетова Кристално Зголеми Лустерот Приврзоци 50mm DIY Светилка Додаток Врежани цвет шема Со рачно изработени За Свадба Декорација Состојба : 100% нови и високо квалитетен Материјал : Кристално стакло во Боја : Виолетова Големина : 50x32mm Количина : 100 PCS

Детали

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Дијаметар:
32-милиметри
Број На Модел На:
GLX0021
Ширина:
32mm
Бренд Име:
TZ
Должина:
50mm
боја:
Мешани Бои
Употреба:
кристал chanedlier делови, светилка приврзоци
Материјал:
кристално стакло
Количина:
100pcs
Свеж

Избор на клиенти