.

.

New
76mm 10units Јасно Кристално Стакло Garlands Кристално Стакло Лустерот Делови Свадба Маса Centerpieces И Дрво Декорација

76mm 10units Јасно Кристално Стакло Garlands Кристално Стакло Лустерот Делови Свадба Маса Centerpieces И Дрво Декорација

DEN 840.00
DEN 955.20

Стока
Достапно.


10pcs 76mm Јасно Кристално Стакло Garlands Кристално Стакло
Лустерот Делови Свадба Маса Centerpieces И Дрво Декорација
Производ Describtion
^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Било questiones за предмети , ве молиме контактирајте со продавачот !
Име : Кристал лустерот pendant Материјал : Кристално стакло Големина : 76 mm Боја : Јасно Количина : 10 Парчиња Употреба : Дома декорација , Свадба партија снабдување , влакно гарланд рачно изработени занаетчиски , лустерот призмата suncatchers N ote : 1) Ако сакате да ги нарачате големи quatity , Контактирајте ме , јас ќе ви обезбеди најдобра цена
2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената. Овие трошоци се за купувачот одговорност.
Повеќе
^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Детали
^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Детали

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Висина:
63MM
Број На Модел На:
кристал капка 76mm
Дијаметар:
5mm
Бренд Име:
HBL
Ширина:
6mm
Должина:
16mm
Име:
кристал пад
боја:
Јасно
Големина:
76mm
Мин. цел:
10units
Стил:
shinning
Употреба:
осветлување оркестарот
Свеж

Избор на клиенти