.

.

New
Бесплатен превозот 14mm Аква Сина 500pcs Кристал octagon монистра, лустерот делови pendant, Гарланд Влакно pendant делови

Бесплатен превозот 14mm Аква Сина 500pcs Кристал octagon монистра, лустерот делови pendant, Гарланд Влакно pendant делови

DEN 2040.00

Стока
Достапно.

Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. и обично пишуваме ниска вредност во фактурата за царина.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за вас премногу б. настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас.Зачувам е многу безбеден и удобен.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.

Детали

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Ширина:
14mm
Должина:
14mm
Бренд Име:
TZ
Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
WX0341
Тип На Објект:
Лустерот Кристално
is_customized:
Yes
боја:
аква сина
дупка:
2 Дупки
Количина:
500 компјутери/многу
Материјал:
k9 кристално
Големина:
14mm
Објектот Дијаметар:
14mm
Свеж

Избор на клиенти