.

.

New
Голем Сребро Злато Боја Лустерот Светилка Луксузен Кристал Осветлување Тела 3 слоја 29 Оружје Лустерот за Хотел, Ресторан, Лоби

Голем Сребро Злато Боја Лустерот Светилка Луксузен Кристал Осветлување Тела 3 слоја 29 Оружје Лустерот за Хотел, Ресторан, Лоби

DEN 53397.00
DEN 70259.04

Стока
Достапно.

Нашата цел е да обезбеди ефективни производи и бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг искуство тука. За производи на залиха, ние можеме да брод од рок од 3-7 работни дена. Нашиот бренд е заштитена со локалните закони. Услугата е загарантирана.
Гаранција : 3 години
Цената наведени НЕ се вклучени светилки, Ако треба LED светилки, pls контактирајте со нас да се купи. Ние сме директни фабрика, така што нема да има никакви трошоци на middleman или трето лице, цена е само цената на производството и профитот на фабриката. Meerosee е регистриран во многу земји, како што се Кина, САД, Канада, Јапонија и повеќето Европски земји. Лустерот рамка е спакувани во внатрешноста посебно дизајнирани styrofoam кутија, кристално приврзоци се спакувани во внатрешноста одделно со дебели бисер волна за да го заштити. Ние си имаме свој фабрика, кога ќе купување на стоки од нас, без разлика на штетата предизвикана за време на испорака или инсталација прашања, нашата по-продажба на услуги на клиентите и компјутерско инженерство технологија ќе одговорат на вашите проблем во прво време, да ви помогне да го реши секој проблем и целосно. Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од купувањето. Ние сме директни фабрика, од суровини и репроматеријали, набавката, хардверски додатоци за обработка на светлината монтажа, тестирање, сите овие производство на постапката е под наша контрола целосно.

Детали

Тип На Објект:
Лустери
Напон:
220V
Заврши:
Железо
Карактеристики:
Дома декорација
Стил:
Традиционалната
Број На Модел На:
MD3134SG
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Сенка Ветер:
Up
Е Светилки Вклучени:
No
сертификација:
CCC,CE
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E14
Тело Материјал:
Кристално
Сенка Тип:
Shadeless
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Гаранција:
3 Години
Бренд Име:
MEEROSEE
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Име на производ:
Кристал Лустерот Светлина
Големина:
D1120mm(44 inch) H1400mm(55 inch)
lampholder:
E14-220V, E12-110V X L29
Материјал:
Кристал, Цинк Легури,Метални
боја:
Исто како фото
Погоден за:
Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба, Ресторан
Стил:
Класичен Лустерот Кристално
lamparas:
lustres de cristal
Свеж

Избор на клиенти