.

.

New
Модерната Лустери Светлина Луксузен Сјај Кристалните Лустери Осветлување Тела Ламба за Дневна Соба, Спална соба и Студија за Проектот Светилка

Модерната Лустери Светлина Луксузен Сјај Кристалните Лустери Осветлување Тела Ламба за Дневна Соба, Спална соба и Студија за

DEN 13409.00
DEN 19156.32

Стока
Достапно.

Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Нашата цел е да обезбеди добар квалитет производи за секој клиент.) : 6 Светла : Дијаметар 650mm(беа 25,5 инчи) Висина 620mm(24. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Сите наши производи се тестирани, се проверуваат и се спакувани во добра состојба, со соодветна резервни делови.
Модерната Лустери Светлина Луксузен Сјај Кристалните Лустери Осветлување Тела Ламба за Дневна Соба, Спална соба и Студија за Проектот Светилка
Категорија : Лустери Стил : Кристал, Луксузни, Pendant Бренд : Meerosee Модел No : MD83008701 Материјал : K9 Кристал, Цинк Легури, Метални Големина(Appr. Гаранција : 3 години, Ако треба LED светилки, pls контактирајте со нас. Ако ви треба одредена превозот метод, pls ни остави порака кога ставање ред. Ние ќе ви понудиме професионална по-продажба и задоволителни услуга. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Овие се купувачот одговорност. Ако имате било каков проблем или прашање во врска со вашата трансакција, како што не го добиете вашиот парцела во рамките на извршени време или било оштетени на светилка, ве молиме контактирајте не директно, наместо на напуштање на било кој тип на повратни информации или да се отвори било спор .

Детали

Тип На Објект:
Лустери
Број На Модел На:
MD83008701
Стил:
Современа
Заврши:
Железо
Тело Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MEEROSEE
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
Модерна
Напон:
120V,110V,240V
Сенка Тип:
Shadeless
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Е Светилки Вклучени:
No
Објектот:
кристал лустерот светилка
Големина:
Different size for choice
Материјали:
стакло,метал,стакло
Volt:
110V-240V
База Тип:
E14 или E12
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба, Ресторан
боја:
исто како слика
Стил:
Современа
Светлината тела:
Модерната Лустерот Pendant Светла
Опис:
Луксузен Кристал Лустерот Осветлување
Свеж

Избор на клиенти