.

.

New
led капка дожд светла долго спирала лустерот затворен скалите осветлување модерна скалите светилка спирала светла Aisle Ходникот светилки

led капка дожд светла долго спирала лустерот затворен скалите осветлување модерна скалите светилка спирала светла Aisle Ходникот

DEN 11578.00
DEN 12864.00

Стока
Достапно.

Материјал : насликани метал+Акрилик сенка + Алуминиумски *Големина/димензија : 6 lighs Правоаголна основаLong57cm,Широк 29cm,150cm Висина(должина побара & прилагодливи) 6 lighs круг база Дијаметар 40cm,150cm Висина(должина побара & прилагодливи) 9 lighs круг база Дијаметар 50cm,Висина 220cm(должина побара & прилагодливи) 12 lighs круг база Дијаметар 50cm,Висина 260cm(должина побара & прилагодливи) 15 lighs круг база Дијаметар 50cm,Висина 300cm(должина побара & прилагодливи) 18 lighs круг база Дијаметар 60cm,Висина 350cm(должина побара & прилагодливи) *Lightsource & bulbholder : Led лента, 6/9/12/15/18 светла*7 W(led) ,светилки опфатени,подготвени за употреба во Боја : бела,се однесуваат на сликата Напон : 110 V - 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји) Напомена : Ако сте руската Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка

Детали

Абажур Боја:
6 глави круг база, 6 шефови правоаголни, 9 глави круг база, 12 глави круг база, 15 глави круг база, 18 глави круг база
Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
ЕМК,ССА,ГШ,RoHS,PSE,CQC,УЛ,VDE,LVD,CCC,FCC,CE
Заврши:
Железо
Гаранција:
3
База Тип:
Оптоварување
Напон:
240V,230V,120V,90-260V,110-240V,220V,110V
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Стил:
Современа
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
Затворен Осветлување
Тело Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
Timebus
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Број На Модел На:
sy228
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Свеж

Избор на клиенти