.

.

New
Лоби Foyer Злато Кристал Лустерот светлина Кралската Империја Злато Кристалните Лустери Суспендирани Светлина Тела француски Светла Скалите

Лоби Foyer Злато Кристал Лустерот светлина Кралската Империја Злато Кристалните Лустери Суспендирани Светлина Тела француски

DEN 96730.00
DEN 109920.00

Стока
Достапно.

Материјал : полски златна боја метал +K9 кристал+ стакло грб *Големината на целиот : Diameter120*H160cm+синџир 30cm *Светлосен извор : Нема во clude *Светилка носителот & Кол : E14/E12 15+10+5 =30*5w ( ви препорачуваме употреба заштеда на енергија светилка или LED сијалица) Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)

Детали

Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CQC,CE,ГШ,RoHS,EMC,PSE,VDE,ССА,CCC
Стил:
Современа
Број На Модел На:
sy118-1
Заврши:
Железо
Напон:
220V,120V,110V,240V,90-260V,230V,110-240V
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Бренд Име:
Minfu
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
3
Карактеристики:
Лустери
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Свеж

Избор на клиенти