.

.

New
Висок Квалитет на Бела K9 Кристал Лустерот Сјај Кристалните Лустери Светлина Lustres De Cristal Лустерот ДОВЕДЕ Вила Бела Светилка

Висок Квалитет на Бела K9 Кристал Лустерот Сјај Кристалните Лустери Светлина Lustres De Cristal Лустерот ДОВЕДЕ Вила Бела Светилка

DEN 6749.00
DEN 10225.44

Стока
Достапно.


Висок Квалитет на Бела K9 Кристал Лустерот Сјај Кристалните Лустери Светлина Lustres De Cristal Лустерот ДОВЕДЕ Вила Бела Светилка
Цел ве молиме ИМАЈТЕ во предвид :
Оваа светилка е со висок квалитет K9 кристал лустерот и пакетот е многу добро.
Ако било скршено за време на превозот,ние ќе испрати замена Бесплатно .
Опис На Производот
Постојат серија модел може да се одбере Модел со Оружје НЕМА. Дијаметар Висока Апликација простор J594/6 6 60см 52cm 15-20m2 J594/8 8 72cm 53cm 18-25m2 J594/10 10 85cm 61cm 20-28m2 J594/12 8+4 85cm 63cm 20-28m2 J594/15 10+5 85cm 63cm 25-30m2 J594/18 12+6 95cm 65cm 28-35m2

Детали

Абажур Боја:
6 Оружје, 8 Оружје, 10 Оружје, 12 Оружје двоен слој, 15 Оружје двоен слој, 18 Оружје двоен слој
Тип На Објект:
Лустери
Број На Модел На:
J594/6
Стил:
Модерна
Тело Материјал:
Кристално
Сенка Ветер:
Надолу
Карактеристики:
Висок Квалитет На Бела K9 Кристал Лустерот Сјај Кристалните Лустери
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Сенка Тип:
Shadeless
База Тип:
E14
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Гаранција:
3Years
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Бренд Име:
DX
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
110v 220v 240v Both OK
кристал лустерот:
Yes
Примена:
Дневна Соба, Постелнина Соба, Dinning соба
арм материјал:
Стакло
Боја На Каросеријата:
Бела
lustres de cristal:
Yes
lustres де teto:
Yes
Класа k9 кристалните лустери:
Yes
суспензија:
Yes
Абажур :
Без абажур
Свеж

Избор на клиенти