.

.

New
FUMAT Барок Лустерот Европската Гроздобер Уметност Стакло Светлина Бар Кафе Дневна Соба Обоено Стакло Сјај Светилка Стакло Светлина Тела

FUMAT Барок Лустерот Европската Гроздобер Уметност Стакло Светлина Бар Кафе Дневна Соба Обоено Стакло Сјај Светилка Стакло Светлина

DEN 38900.00
DEN 43221.60

Стока
Достапно.


Известување Во Aliexpress. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања.

Детали

Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Заврши:
Железо
Карактеристики:
Барокот Форма
Сенка Ветер:
Надолу
Извор На Енергија:
AC
Стил:
Традиционалната
Тело Материјал:
Стакло
Бренд Име:
FUMAT
Гаранција:
1 година
База Тип:
E26
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
Тифани Chandeliers10
Напон:
110-240V
Сенка Тип:
Обоено стакло
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Тип На Објект:
Барокот Обоено стакло лустерот
Абажур Боја:
Mulit cplor сенка
Абажур материјал :
Стакло барок сенка
Стил:
Европски стил тифани светлина
Функција:
Обоено стакло уметност осветлување
Напон:
110-130V 220-240V
Занает:
Рачно изработени
Нарачана:
Yes
оригиналниот:
Кина
Свеж

Избор на клиенти