.

.

New
Нови Пристигнување Рачно Изработени Murano Сино Стакло Лустерот Дизајни Дома Декорација Антички Murano Стакло Лустери

Нови Пристигнување Рачно Изработени Murano Сино Стакло Лустерот Дизајни Дома Декорација Антички Murano Стакло Лустери

DEN 37440.00

Стока
Достапно.


Q4 : Како стакло плочи биде порибено на ѕидот?
Ние нудиме нерѓосувачки челик првенство и проширување завртка, може да заврши
инсталација во рок од 1 минута. Цел тоа ако може да ги прифати разликата!
Можете да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.
П5 : Како да се чисти стакло лустерот и скулптура?
Користење на пердув duster ќе биде во РЕД или нешто слично коса посува, исто така, е добар избор.
Ние го поздравуваме вашиот посета и ви благодариме повторно за на шопинг!. Но, имаме многу професионално искуство
во пакување материјал и посебно пакување начин, така што на пакетот ќе биде безбедно. Инсталацијата е многу слична со ставање на
тавански вентилатор и уредување на стаклени парчиња, всушност, е забава!
Q2 : Дали ќе го прифати Кредитна Картичка, Visa, Paypal, и др.
Нови Пристигнување 100% Рачно Изработени Murano Сино Стакло Лустерот Дизајни Дома Декорација Антички Murano Стакло Лустери
Големина : W60cm*H80cm (W24"*32")
Answer : ___________________________ Note : Нашите Производи од Стакло се 100% рака разнесени уметнички DIY занает, на готовиот производ ќе биде малку различен.
И големина може да се прилагоди, како и. Ние ќе обезбеди околу 5-
10% резервни делови во тетрапак во случај некои од стакло се скршени.
Следново е во врска со нашите дела пример дека нашите клиенти испратени до нас :
Следново е во врска со нашите дела, кои се топла продажба :
За било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Детали

Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CE
Гаранција:
7
Стил:
Современа
Заврши:
Железо
Напон:
220V,110-240V
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
LR1138
Тело Материјал:
Стакло
База Тип:
E14
Карактеристики:
Арт Деко
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Wattage:
3w/led
Свеж

Избор на клиенти