.

.

New
Phube Осветлување француски Империја Злато Кристал Лустерот Хром Лустери Осветлување Модерна Лустери Светлина+Бесплатна испорака !

Phube Осветлување француски Империја Злато Кристал Лустерот Хром Лустери Осветлување Модерна Лустери Светлина+Бесплатна испорака

DEN 20892.00
DEN 22464.00

Стока
Достапно.

Да работиме со нашите клиенти за да го изгради неговиот бизнис .Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики ,ве молиме контактирајте со нас со Trademanager или е-Маил,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
За Нашите Мисии
1. Ние нудиме најдоброто . Поради разликите во следи, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната кристал и вашиот екран. ако објектите се скршени ,ве молиме распрашајте се за испорака компанија да се направи "штета сертификат ".Ние ќе одговориме на сите ваши прашање ако имате било.Се надевам дека се прави бизнис со вас наскоро и ние и ветуваме ние ќе ви даде најдобра цена и најдобра услуга .ве молиме погледнете го вистински производ отколку што го добиваат .За ДА се Зголеми нашата интернационална купувачот на профитабилноста и конкурентноста . За повеќето од Европските земји, не е како обврска наметната. ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации или да се отвори било спор .
За Нас И Производи :
За нас : Сите наши производи се 100% вистински,Кристали познати за беспрекорна worksman - брод, прецизно сечење и јасност се нудат тука. замолете ги да ви даде тврдат број .Нашите производи ќе биде малку поинаква отколку во слики . Љубезно ве молиме да се потсети дека треба да проверите со вашиот сопствен временски постои увозни давачки или не.

Детали

Абажур Боја:
Злато светилка тело, Хром Светилка тело
Големина:
Width 76cm H 102cm, Width60cm H80cm
Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Сенка Тип:
Кристално
Бренд Име:
Phube
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Тело Материјал:
Хром
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
88104
Напон:
110-240V
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Употреба:
Дневни Соби , Спални соби и соби за Гости
Висина:
Синџир може да се прилагоди слободно или Прилагодено !
боја:
Хром или Злато
забелешка:
Тоа може да се прилагоди со помали или поголеми димензии!
светилки:
E14 или E12 (5-40w)
Големина:
Следниве Слики
Свеж

Избор на клиенти