.

.

New
Античкиот Црна Led Лустерот Кристал Светилки трпезарија Кафе Бар Lampadario Moderno Ретро Железо Свеќа носителот Осветлување лустери

Античкиот Црна Led Лустерот Кристал Светилки трпезарија Кафе Бар Lampadario Moderno Ретро Железо Свеќа носителот Осветлување

DEN 10656.00

Стока
Достапно.

Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Превозот начин
Дестинации
Превозот време
САД , Канада.превозот/време на испорака според превозот начин вашиот choosed (се Однесува на следната табела ),но понекогаш одложувања, бидејќи царинење политика на секоја земја е различна . Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 7 работни дена.
[xlmodel]-[custom]-[5473]
[xlmodel]-[custom]-[5473]
[xlmodel]-[custom]-[5473] Опис на-chan
Материјал : полски хром метал+стакло оружје + делукс кристали
*Големина/димензија :
6 lighs/грб со Дијаметар од 58cm,Висина 56 см+chain50c m(должина бара,висина прилагодливи)
8 lighs/грб Дијаметар 75см,на Висина од 65 cm+chain50c m(должина бара,висина прилагодливи)
6 lighs/грб Дијаметар 88cm,Висина 68 см+chain50c m(должина бара,висина прилагодливи)
6 lighs/грб Дијаметар 88cm,на Висина од 75 см+chain50c m(должина бара,висина прилагодливи)
*Lightsource & bulbholder : E14/E12 bulbholder, 6/8/10/15 светла,*3-5 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource/светилки не се вклучени
Боја : црна,се однесуваат на сликата
Напон : 110 V - 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)
Напомена : Ако сте руската Федерација купувачот ве молиме оставете ги вашите име и презиме, кога прави нарачка
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478]
[xlmodel]-[производи]-[5478] најпопуларните-Таванот
[xlmodel]-[custom]-[5470]
[xlmodel]-[custom]-[5470]
[xlmodel]-[custom]-[5470] Испорака и Услуга
За Превозот/испорака
1).

Детали

Бренд Име:
svitz
Е Светилки Вклучени:
No
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Традиционалната
База Тип:
E14
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Железо
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Ткаенини
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
2 години
Карактеристики:
led лустерот
Број На Модел На:
chensizhiguang-375
сертификација:
CCC,CE,RoHS,УЛ
Напон:
110V,120V,220V,230V,240V,110-240V,90-260V
Тип На Објект:
Лустери
Свеж

Избор на клиенти