.

.

New
Гроздобер Индустриски Lumiled Манипулатор Рака Pendant Светилка Тела На Лофт Кафе Бар Продавница Железо Метал E14 База Led Droplight Лустерот

Гроздобер Индустриски Lumiled Манипулатор Рака Pendant Светилка Тела На Лофт Кафе Бар Продавница Железо Метал E14 База Led Droplight

DEN 21386.00
DEN 22512.00

Стока
Достапно.

Спецификации : Тип : Лустерот Моќ : 31-40 W Напон : 110-220 V AC Тело Материјал : Железо Стил : Модерен Стил База Тип : E14 Led Светло*12,E14 Led Светло*16 Големина(Кол.x H) : 850*510mm Код Тип : ЛЕР заштеда на Енергија Светилки Е Bub Вклучени : НЕМА Апликација : Студија соба, Спална соба, Дневна соба, Бар, кафуле, итн. Карактеристики : Лофт стил домот домашна декорација. Современиот стил на дизајн, најдобар производ за извршување на вашата личност. Модерниот стил кој направи да се потсетиме сте убава и старите добри денови. На сијалицата не е вклучен, можете да го користите енергија-заштеда на сијалица или LED сијалица. Пакетот Вклучува : 1 X Лустерот(Сијалица Не е Вклучена)

Детали

Абажур Боја:
12 Глава, Глава 16
Тип На Објект:
Лустери
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Shadeless
Карактеристики:
#A
База Тип:
E14
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Напон:
110-240V
Сенка Ветер:
Up
Број На Модел На:
#A
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Е Светилки Вклучени:
No
сертификација:
CCC,CE,RoHS
боја:
Црно-Црвена
Гаранција:
2 години
Стил:
Модерна
Регионот на Производство:
Кина
Материјал:
леано железо
MPN:
не се применува
Тип:
Лустерот
Свеж

Избор на клиенти