.

.

New
Модерната Кристал Лустерот Осветлување Тела Кристал На Светлина Сјај Спирала Кристал Светилка Лустери Виси Светлина Брза Испорака

Модерната Кристал Лустерот Осветлување Тела Кристал На Светлина Сјај Спирала Кристал Светилка Лустери Виси Светлина Брза Испорака

DEN 24635.00
DEN 32845.92

Стока
Достапно.


Модерната Кристал Лустерот Осветлување Тела Кристал На Светлина Сјај Спирала Кристал Светилка Лустери Виси Светлина Брза Испорака
Модерната Кристал Лустерот Светлина Тела Кристал Светилка за Таванот Брза Испорака 100% Гаранција
Категорија : Лустери за Таванот Стил : Кристал, Модерна,Голем Бренд : Meerosee Модел No : MD2202 Материјал : Добар K9 Кристал, Нерѓосувачки Челик, Железо База Големина : D600mm(23. Нашиот бренд е заштитена со локалните закони. Ако предмети сте примиле е дефектен, pls контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви дадат најдоброто решение(ја замени или наплата)
4. MEEROSEE е производителот директно , ние може да се направи не само нормално светла покажа на веб-сајт, но исто така да прилагодите светла за вашите посебни барања.
Нашата компанија се специјализираат во извозот на квалитетот на осветлувањето, апсолутно искрен операција. Нашата цел е да обезбеди добар квалитет производи за секој клиент. Гаранција : 3 година, Ако треба LED светилки, pls контактирајте со нас
D800mm H3000mm
D600mm H2400mm
D600mm H2000mm
Meerosee осветлување е професионални производителот специјализирана во R & D, дизајн, производство и продажба на Затворен Осветлување. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ние сме директни фабрика, од суровини и репроматеријали, набавката, хардверски додатоци за обработка на светлината монтажа, тестирање, сите овие производство на постапката е под наша контрола целосно. Сите наши производи се тестирани, се проверуваат и се спакувани во добра состојба, со соодветна резервни делови. Ние ќе го прават истото за вас. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Искуство : Професионални фабрика со 10-годишна затворен осветлување извоз искуство.7 инчи) Appr Големина : D600mm(23. Увозни давачки, даноци и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Детали

Абажур Боја:
D600 H2000mm, D600 H2400mm, D800mm H2200mm, D800mm H3000mm
Тип На Објект:
Лустери
Напон:
220V,110V,110-240V
Тело Материјал:
Кристално
Сенка Ветер:
Надолу
База Тип:
GU10
Бренд Име:
MEEROSEE
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Карактеристики:
Долго Спирала Лустерот
Број На Модел На:
MD2202
Сенка Тип:
Shadeless
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Стил:
Арт Деко
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Објектот:
Кристал Лустерот Таванот Светлина
Материјал:
Кристал, Нерѓосувачки Челик, Метални
Големина:
D600 H2000mm D600 H2400mm D800 H2200mm D800 H3000mm
lampholder:
GU10 светилки
боја:
Кристално Јасна, Сребро Од Не ' Рѓосувачки Челик
Погоден за:
Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба, Ресторан
Напон:
110V to 240V
Опис:
Модерната Таванот Светлина
Клучни зборови:
Кристал На Светлина
Свеж

Избор на клиенти