.

.

New
TriRock Нови Ремингтон 870 Изразат 12 Мерач Прашка Планината Поставите Списание Капа Вртливата Адаптер S8002#

TriRock Нови Ремингтон 870 Изразат 12 Мерач Прашка Планината Поставите Списание Капа Вртливата Адаптер S8002

DEN 636.00
DEN 670.08

Стока
Достапно.


Опис :
Модел бр. : S8002#
Боја : Црна
Ова е Прашка Монтирање на Комплет за Ремингтон 870 Изразат Пушка во 12 Колосек. Доаѓа со сè што ви треба за да прикачите прашка на вашиот пушка.
Детали :
Се вклопува Ремингтон 870 Изразат Пушка во 12 Мерач
Ratchet Капа за Надворешни Ratchet Систем (870 Изразат Модели)
1" Брзо Се Оддели Прашка Swivels
Buttstock Вртливата Студ База & Миење

Детали

Број На Модел На:
S8002#
Свеж

Избор на клиенти