.

.

New
TriRock QD Монтажни 1.0 Пушка Прашка Монтирање на Комплет .22 Cal Сплит Бенд со барел или цевка списание кол на .430-450

TriRock QD Монтажни 1.0 Пушка Прашка Монтирање на Комплет .22 Cal Сплит Бенд со барел или цевка списание кол на .430-450

DEN 592.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


Опис :
Боја : Црна
Модел : S-0712-1 115 U22 1"Пушка Прашка Swivels Buttstock Вртливата Студ со Spacer и Подели Бенд Списание Цевка Адаптер Овој сет одговара : Повеќето Автоматски, репетирачко и Рачката Акција .22 Пушки и Carbines со барел или цевка списание дијаметри од .430" - .450" ( одговара на повеќето .22 Кал. ) Брза и Лесна Инсталација

Детали

Број На Модел На:
S-0712-1
Свеж

Избор на клиенти