.

.

New
IMI ОДБРАНА Полимер Задржување на Рото Holster и двојно списание holster се Вклопува во 1911 Стил

IMI ОДБРАНА Полимер Задржување на Рото Holster и двојно списание holster се Вклопува во 1911 Стил

DEN 623.00
DEN 1222.08

Стока
Достапно.

Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Направени од страна на цврсти СТОМАЧНИ мускули.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
На гребло одговара на различни појас големини.
Доаѓа со двете пиштол и двојно списание holster. (до 57mm или 2 1/4")
Обичај се вклопуваат за Colt 1911 M1911 пиштол.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.
Едноставно depress лост и отстранување на огнено оружје. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
.
Задржување со нула време за раздвојување.
Удобно contoured одговара.
ДЕТАЛИ :
Бои - црна и тен
Тежина - 177g
Пиштол погодна - Colt 1911 M1911
Тип - Право раце
Списание holster fit - Еден оџакот 1911 стил .

Детали

боја:
Тен, Црна
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Број На Модел На:
За 1991 година
Материјал:
ABS Пластика
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Свеж

Избор на клиенти