.

.

New
Лов Пиштол Пушка Чистење Комплет За .177&.22 (4.5 mm&5.5 мм) Четка за Чистење Прачка За Пушка Опсег Пиштол Пушка

Лов Пиштол Пушка Чистење Комплет За .177&.22 (4.5 mm&5.5 мм) Четка за Чистење Прачка За Пушка Опсег Пиштол Пушка

DEN 413.00
DEN 434.88

Стока
Достапно.


Сите производи ќе бидат внимателно селектирани пред превозот. ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решиме нашиот проблем и да се реши тоа за вас.
100 % Сосема Нов
Тежина : Околу 220 g
Вкупна Должина : 25cm
Пушка Чистење Комплет .
Производи со батерии не се дозволени превозот преку Кина Пост, ние само можеме да брод нив преку Сингапур Пост.
Ние ќе етикета пакетот како ниска вредност за да се избегне дополнителен данок.
Вашиот совршен избор за лов и внатрешно чистење алатки!
Ние можеме да брод на вашиот парцела во светот преку EMS, DHL, Кина Пост, Сингапур Пост, итн,.
Понекогаш може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производот што сте го добиле и го покажа во слика, ако сте сериозни купувачот и очекуваме 100% точни, ве молиме размислете за тоа пред да го купат.
Доколку производите кои сте ги добиле доби никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.22
Комплет за чистење со Четка за Пушки, Сачмарки, Пиштоли, итн. Можете да контактирате со нас за да им помогне на следење на испорака во секое време. Стрели не им е дозволено да превозот преку Сингапур пост.
Ние ќе брод вашата парцела што е можно поскоро по вашата исплата, но ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на трети лица-услуга.
Ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации, тоа е многу важно за нас.

Детали

Бренд Име:
souforce
Број На Модел На:
G0039
Место на Потекло:
Кина (Копно)
ТРОШНИТЕ:
.177 & .22
Свеж

Избор на клиенти