.

.

New
SURIEEN Лов Пиштол Додатоци Boresnake одговара .338 .340Cal Калибар Пиштол за Чистење Јаже Пиштол /Пушка /Shotgung Пиштол Понесе Почиста

SURIEEN Лов Пиштол Додатоци Boresnake одговара .338 .340Cal Калибар Пиштол за Чистење Јаже Пиштол /Пушка /Shotgung Пиштол Понесе

DEN 116.00
DEN 130.08

Стока
Достапно.


Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит, ве молиме контактирајте со нас слободно. Нето тежина : Околу 26g. Ве молиме бидете сигурни со нас.Бендот seurely или да користите беше торба за машина за чистење. Answer : ___________________________ Note : 1/ да Бидете сигурни огнено оружје е поставено пред расчистување.
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay.Се повлече полека,бидете внимателни да не финтата на рабовите или пиштол делови. Ако не се добие објект од по 60 дена , ве молиме контактирајте со нас за решавање. Може да се чисти пиштол забива во 10 секунди.Капка месинг пондерирана мозок, преку понесе. Пиштол Boresnake Почиста : .

Детали

Број На Модел На:
Пиштол Boresnake Почиста
Бренд Име:
SURIEEN
Одговара:
.338 Cal .340 Калибар
Нето тежина:
Околу 26g
Tatal Должина:
186.5 cm
боја:
како слики покажа.
Свеж

Избор на клиенти