.

.

New
TriRock 7 инчен Должина, Црвена / Црна / Тен Quad Железнички Handgaurd Железнички Планината Систем за Слободни Плови со/без Пред Крајот Капа

TriRock 7 инчен Должина, Црвена / Црна / Тен Quad Железнички Handgaurd Железнички Планината Систем за Слободни Плови со/без Пред

DEN 1443.00
DEN 1535.52

Стока
Достапно.


Опис :
Материјал : T6 6061 Алуминиум
Боја : Црна / Тен / Црвена
Должина : 7" Карабин Должина
Комерцијален Барел Орев Вклучени
# на Слотови
14 на врвот железнички
12 од страна и на дното шини
Слободно плови дизајн, овозможувајќи за директна монтажа на приемникот
Picatinny на сите 4 шини
Многу лесно да се инсталира (алатка вклучени)
Одговара .223 Пушка
Ве молиме да забележите дека на крајот капа е само да имаат црна боја : )

Детали

боја:
Црна без Крајот Капа, Црна со Крајот Капа, Црвена без Крајот Капа, Црвено со Крајот Капа, Тен без Крајот Капа, Тен со Крајот Капа
Број На Модел На:
М16.-7
Свеж

Избор на клиенти