.

.

New
Топла Продажба Тактички Црна 1x30 Црвена Точка Обемот Поглед Пополни Покритие За Ноќно можностите За Лов HS33-0131

Топла Продажба Тактички Црна 1x30 Црвена Точка Обемот Поглед Пополни Покритие За Ноќно можностите За Лов HS33-0131

DEN 354.00
DEN 426.24

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации.
· Тоа е брз и лесен за обработка на трансакцијата. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ве молиме љубезно не остави неутрален/негативна повратна информација ако сте имале проблем со некој објект.
ПЛАЌАЊЕ
· Сите плаќања што треба да се заврши во рок од 20 дена по наддавање. Пред да плаќаат, ве молиме бидете сигурни дека на адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
· Ако вашиот град им припаѓа на ОДДАЛЕЧЕНА ОБЛАСТ, таму ќе биде $33 оддалечена област доплата превозот преку DHL. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
· Сите предмети ќе биде предаден на купувачот е означена адресата САМО.)
· Ние не се одговорни за каква било царинска оданочување ако работен во некои земји. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.
· И двете E-пакет и Стандарден Меѓународен Превозот услуга е време на испорака ќе биде приближно 7-15 работни дена. Feedback форумот не е место за да ни остави порака.
· Овие системи за електронска пошта се знае дека повремено ги блокирате дојдовните пораки од Aliexpress или Aliexpress продавачи.
Топла Продажба Тактички Црна 1x30 Црвена Точка Обемот Поглед Пополни Покритие За Ноќно можностите За Лов HS33-0131
1.Откако отстранет, тие висат далеку од пушка акција.

Детали

боја:
Црна
Број На Модел На:
HS33-0131
Бренд Име:
canis latrans
Свеж

Избор на клиенти