.

.

New
Тактички Торнадо Бедрото Holster Прилагодливи Универзална Пиштол Holster 1000D Најлон Пиштол Торбичка Капка Нога Holster Лов Додатоци

Тактички Торнадо Бедрото Holster Прилагодливи Универзална Пиштол Holster 1000D Најлон Пиштол Торбичка Капка Нога Holster Лов

DEN 643.00
DEN 893.28

Стока
Достапно.


Бендот : ВОЛКОТ РОБОВИ
Материјал : 1000 Dnylon
Тежина : 340g
Големина : 21*6*42cm
Модел Вцепенен er : LN-HR00260
КАРАКТЕРИСТИКИ
Прилагодливи ремени, ги собере различни луѓе
Подјармат фирма но сепак мека

Детали

Бренд Име:
Wolfslaves
Број На Модел На:
LN-HR00260
Свеж

Избор на клиенти