.

.

New
Тактички ohhunt Лов Опфат Покрива Едноставна Трајни Еластична Neoprene Водоотпорен Заштитник Riflescope Покрие Додатоци

Тактички ohhunt Лов Опфат Покрива Едноставна Трајни Еластична Neoprene Водоотпорен Заштитник Riflescope Покрие Додатоци

DEN 283.00
DEN 297.60

Стока
Достапно.

Нејзиниот едноставен дизајн механизми за заштита од секаков вид на опсегот од dings и гребнатини, прашина, нечистотија и влага. ohhunt е докажан дизајн кој е поле тестирани и се препорачува . Ние ќе брод во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Сад, Австралија, велика БРИТАНИЈА, можеме да испратите e Packet Други земји default испрати Кина Пост Воздух Mail Ако сакате да побрза примена на стоката, може да изберете EMS, ние не испрати други логистика режим
Се ВРАЌА : Ние стоиме зад секој производот што го продава. Не ќе работат на домет со високи целна стил одбранбените.
Тактички ohhunt Лов Опфат Покрива Едноставна Трајни Еластична Neoprene Водоотпорен Заштитник Riflescope Покрие Додатоци
Спецификација : го Заштитува вашиот вредни оптички Neoprene има 5% влага absorbency кои фитили влага далеку од обемот Ламинирани со најлон Може да се мијат со топла вода, а потоа се претвори во страна надвор да се исуши На ohhunt е изградена на високи квалитет 3мм дебели neoprene ламинирани со најлон. Neoprene има 5% влага absorbency, која се влага далеку од обемот и помага да се заштити од ' рѓа и корозија. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
Трговија на ГОЛЕМО : Ние поддршка на големо,ве молиме контактирајте со нас ако треба да увоз со маса количество. Производ бродови директно од Кина преку воздухопловната и испорака,времето За испорака ќе биде зависи од различни дестинација. Ве молиме овозможи до 10 работни дена за враќа да бидат обработени.

Детали

Бренд Име:
ohhunt
Број На Модел На:
Опфат Покрива
Тип:
Опфат Покрива
боја:
Црна
Материјал:
neoprene
Парчиња:
1
Тежина:
42g
Земја на потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти