.

.

New
GUGULUZA Лост Акција Пушка Вртливата Прашка Монтирање на Комплет - се Вклопува со Пиштоли Барел или Списание Цевка Дијаметри на .800 - .850

GUGULUZA Лост Акција Пушка Вртливата Прашка Монтирање на Комплет - се Вклопува со Пиштоли Барел или Списание Цевка Дијаметри

DEN 691.00
DEN 727.68

Стока
Достапно.

Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена. Можете да не контактирате преку Aliexpress порака систем.
Затворени во недела и државни празници (Кина PRC). Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса i s вашиот потврди адреса. Можете да оставите масажа во ред.
Опис :
Ова е Пушка Прашка Монтирање на Комплет за повеќето 12 Мерач Пушка. Контактирајте со нас, прво и ние сме во состојба да го реши секој проблем во нашата работа. Канцеларија време :
8 : 30 до 5 : 30 (GMT+8) од понеделник до петок.
Браунинг А-5,магнум и Двојно Авто
Ремингтон 31
Повеќето 12 мерач еден барел пушка
Спецификации :
Сосема нов во origianl пакет. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.Ние проверете дали се во добра состојба пред да се брод вашата парцела надвор. Комплет доаѓа со 1" Брзо се Оддели Прашка Swivels, Buttstock Вртливата Студ со Spacer и Магнум Сплит Бенд прашка адаптер.850" ( одговара на повеќето 12 G Пушка ) Брза и Лесна Инсталација.Ние и ветуваме да одговори на вашето барање во рок од 24 часа.Ние ќе брод за излез на стоки во 1-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-55 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. Комплет ќе одговара пушка со барели или Списание, цевка со дијаметар од . Ако имате било какви проблеми при користење на нашите производи,ве молиме да не остави негативни повратни информации.

Детали

Број На Модел На:
S-5932
Бренд Име:
GUGULUZA
боја:
Црна
Употреба:
Пушка Прашка Монтирање На Комплет
Свеж

Избор на клиенти