.

.

New
Тактички Лов Пиштол Прашка 2 Двојна Точка Прашка Прилагодливи Bungee Отвор за Врвца Пушка Пиштол Прашка w/ QD Тока

Тактички Лов Пиштол Прашка 2 Двојна Точка Прашка Прилагодливи Bungee Отвор за Врвца Пушка Пиштол Прашка w/ QD Тока

DEN 251.00
DEN 456.00

Стока
Достапно.


Опис на производот САД 2 точка пиштол/пушка прашка Стелт Црна Премиум Тешки 250 lb. Номинална 1.25" Широк Прилагодлива должина од 132-176cm(таму е 2-3cm мерење грешка) Водоотпорна Прашка За Секој Тактички Решение Супериорен Квалитет "QD" Брзо се Оддели Метал HK Куки Полимер Токи За Или Операција Со Издржлив И Лесен Оперативен Тока Систем Висока Јачина Bungee - Целосно Прилагодливи за Да се се Обезбеди на Различни Должини За Различни Снимање Позиции Голема За Блиска Средба бојното Поле Операција Разноврсна Функции Кои Овозможуваат Непречено Акција како Одговор На Полето Сценарија, Одлична За Пред Градите Носи, Назад Носат, Или Несакани Подготвени Да Оган на Позицијата Воено-Закон за Спроведување на Квалитетот Одлична За Пушки - Сачмарки - Дури и Макбаскет и Airsoft
Answer : ___________________________ Note :
1. За руската клиентите, ние треба вашата полно име на бродот на пакетот.
2. да Бразилецот cuatomer, ако изберете EMS , ве молиме да ни кажете на вашиот даночен број
( CNPT БР. или CPF НЕМА.)

Детали

боја:
Зелена, Црна, Тен
Број На Модел На:
GSL-009
Бренд Име:
APLUS
Тип:
САД 2 точка пиштол прашка
Стил:
тактичка пушка прашка
боја:
црна,тен,зелена
Материјал:
Високо-dDensity најлон + метал тока + еластична кабелот
Должина:
Full Adjustable Length
Употреба:
пиштол сметководствена
Свеж

Избор на клиенти