.

.

New
Нови Molle 1000D Лов Половината Торба за Пакување на Тактички Воен EDC Комунални Алатка Торба Отворено Спортски Торбичка Медицински Торбичка за Прва Помош

Нови Molle 1000D Лов Половината Торба за Пакување на Тактички Воен EDC Комунални Алатка Торба Отворено Спортски Торбичка Медицински

DEN 434.00
DEN 602.40

Стока
Достапно.


Molle 1000 D Отворено Спортски Торбичка Лов Половината Торба за Пакување на Тактички Воен EDC Комунални Алатка Торба Медицински Торбичка за Прва Помош
Функција : 1.Сосема Нов и Висок Квалитет 2.Изградена од страна 1000 D најлон материјал, вода доказ и брзо сушење 3.Molle наменети за прикачување на други Molle системи, како што борба против вест, големи чанти и така натаму 4.Можете да го носат како раката во чантата, прва помош торба или да се поврзете со вашите борбени опрема 5.Велкро прилог од надвор може да се користи за да прикачите печ 6.На ponch може да се одржи светилка, лаптоп, пенкало, EDC алатката, внесете и други мали нешта 7.Со мали димензии 18cm(L) x 18cm(W) x 4.5 см(Дебелина), кој е лесно да се носат Спецификации : Материјал : 1000 D најлон материјал Тежина : 200g Боја : Црно, Кал Demension : 18cm(L)*18cm(W)*4.5 cm(T) Пакувани се Вклучени : 1 x Тактички телефон торба

Детали

боја:
црно, Кал
Тип на спорт:
Лов
Бренд Име:
BACKTOUR
Материјал:
1000D најлон материјал
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
половината торба
Свеж

Избор на клиенти