.

.

New
Mayitr 150mm Тактички Најлон 360 степени Rotatable Клип Светло Торбичка Holster Факел Појас Торба за Надворешна Спортски Лов Торбичка

Mayitr 150mm Тактички Најлон 360 степени Rotatable Клип Светло Торбичка Holster Факел Појас Торба за Надворешна Спортски Лов

DEN 187.00
DEN 234.24

Стока
Достапно.


Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена. Со Еластична Рака И Штекер Покрие, Да Им Даде На Вашиот Светло Копче За Најдобрата Заштита.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.) : 150mm
Случај Димензии (прибл.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .5 x 4 x 4cm
Клипот Може Да 360°На Ротација, Да Ви Даде Повеќе Агол За Употреба.
SF0006288
Спецификација :
Бренд нови
Боја : Црна
Материјали : Најлон
Целата должина (прибл.

Детали

Тип на спорт:
Лов
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
Mayitr
Свеж

Избор на клиенти