.

.

New
Отворено Снајперист Ghillie Одговара 3D Bionic Војска Airsoft Униформа Снајперист Лов Маскирна Облека Ghillie Одговара на Облека за Лов

Отворено Снајперист Ghillie Одговара 3D Bionic Војска Airsoft Униформа Снајперист Лов Маскирна Облека Ghillie Одговара на Облека

DEN 2204.00
DEN 3148.32

Стока
Достапно.


Оваа Woodland Ghillie Одговараат/ Лов Снајперист Suitis направени од Полиестер Влакна, Слободни големина, тежи appr 1.45-1.6 кг, вклучува јакна, панталони, аспиратор, пушка заврши и складирање/торбичката. Тоа ви обезбедува крајна прикривање од вашиот непријатели или плен и има многу намени, како што се лов, recon, макбаскет, airsoft, фотографирањето, војската, за спроведување на законот, ноќта на Вештерките, и повеќе. Спецификации - Уникатен крои и трајни цевки - Различни кавер-бои - Капи се вклучени Карактеристики : 1. Огромна количина на обоена, маскирна влакна се sewned да ги одговараат, но многу полесен и поудобен од burlap и уште, на влакна се mildew и отпорни на влага и пријателски за човечкото тело. 2. Во внатрешноста на ѕидот е дише и мека пребивање ткаенина, кој прави да се чувствувате мазна и остане топло во зима, но се задржи кул во summar. 3. На јакна е затворен фронт со pressbutton, многу е лесно да се отвори и затвори. 4. Худ обезбедува целосна раководителот/лицето маска додека се уште не дозволуваат големи поле на гледање, и тоа може да биде симната. 5. 1.2 M слободни должина еластична пушка wrap/Пиштол-Покрие доаѓа со еден циклус на двете страни да тока на нашата опрема. 6. Други услов може да биде cusomised до крајните корисници' сака. Пакетот Вклучува : 1) Целосна Јакна 2) Долги Панталони 3) Раководителот Превез 4) Пушка Заврши 5) торбичката
10530 Ghillie Одговара

Детали

Големина:
One Size
Бренд Име:
XW
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
категорија:
Маскирна Ghillie Одговара
боја:
Пустината / Снег / Војска Зелена
Категории на производи:
Воена Лов Облека
Маскирни Костуми:
Маскирна Сенка Крпа Ghillie Одговара
Ghillie Одговара:
Снег Ghillie Одговара
Roupa Camuflada:
Снајперист Ghillie Одговара
ghillie одговараат за лов.:
Пустината Ghillie Одговара
camuflaje снајперист:
Воена Ghillie Одговара
облека за зимата риболов за мажи:
Ghillie Одговара за Продажба
fardas militar airsoft:
3d Bionic Снајперист Лов Облека
Свеж

Избор на клиенти