.

.

New
Ногата се Одржи Зајак Убиец Силна моќ, со евтини цена

Ногата се Одржи Зајак Убиец Силна моќ, со евтини цена

DEN 762.24

Стока
Достапно.

0 Инчи)
Може да се фати на тежина под 5 KG како што Сите вид на Mink, pye-куче, дивите ,Зајакот , сите вид на Fox
Пролет Стапица Дијаметар 200 MM (7. Следете е нашата пролет стапица користење applicaiton, се надевам
тоа може да се направи некаква помош за вас
Објектот
Стандард
Пролет Стапица Дијаметар 110 MM (4. Серпентина Пролет Стапици се изработени од челик компоненти и напојува со сет на компактен серпентина извори. Овој стил на замката се користи уште од почетокот на дел од 20-тиот век и е широко се прифатени како трошоци за ефективна и ефикасна алатка за управување со дивиот свет население.8 Инчи)
Може да се фати на тежина под 10 КИЛОГРАМИ, како што се : свиња ,елен, coyot
Серпентина Пролет Стапици : Зајакот Vole Изигравам Фокс Coyote Изигравам Muskrat Фишер Mink
Стапицата се шири : 5. #1 Калем Пролет Нога Стапица е дизајниран за отстранување на raccoon, fox, mink, nutra и слично големина животни.
Серпентина Пролет Нога Стапица е дизајниран за отстранување на raccoon, fox, mink, nutra и слично големина animal Target Животни : Fox, Mink, Nutria, Raccoon и други Слично Големина Животни
.
Ако имате исти интереси и хоби, ве молиме додадете мојот skype : петар.3 Инчен)
Може да се фати на тежина под 0.5 KG како што Глувчето Vole birdie мали димензии животно и птица
Пролет Стапица Дијаметар 130 MM (5.yy , ние може да се
комуницираат едни со други за лов вештина.9 Инчи)
Може да се фати на тежина под 2.
Забелешки :
Ние сме profesional Лов Општество тука, во Кина, ние најчесто ги користат Пролет Стапица за Лов,
плен ние лов се : Зајакот, Pheasant Vole,Подлец, Дива Свиња Фокс,Coyote,Muskrat,Фишер Mink,
и сите вид на Птица, риба.

Детали

боја:
безбоен
Бренд Име:
GreenGarden
Број На Модел На:
HT150MM 5.9 ИНЧЕН
Тип:
Зајакот Vole Изигравам Фокс Coyote Изигравам Muskrat Фишер Mink
Тип:
Пролет Стапица
Материјал:
Високо квалитетен челичен лим
Потенцијалниот Плен:
Зајакот Vole Изигравам Фокс Coyote Изигравам Muskrat Фишер Mink
Дијаметар (mm):
150mm еднакви 5.9 инчен
Delievery време:
Во Рок Од 3 Дена
Акции:
500 парче по модел
по продажба на услуги:
Доживотно
Примена:
диви animails
Пакување:
Кутија
боја:
безбоен
Свеж

Избор на клиенти