.

.

New
Злато+Титаниум 8 Бои CNC Прилагодливи Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела За Buell Ulysses XB12XT 2009

Злато+Титаниум 8 Бои CNC Прилагодливи Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела За Buell Ulysses XB12XT 2009

DEN 1572.00
DEN 1917.60

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Сина Титаниум, Злато Титаниум, Црвена Титаниум, Црна Титаниум, Sliver Титаниум, Портокал Титаниум, Зелена Титаниум, Полн Титаниум
Објектот Должина:
12.98inch
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Специјални Функции:
Виткање Проширување
Објектот Висина:
1.77cm
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
0.24inch
Објектот Ширина:
5.33cm
Објектот Тежина:
0.33kg
Име На Модел:
WYZDSSNJ-329
Висок квалитет:
Подобро од другите производ во Кина Пазар
Достапни Бои:
Зелена,Црвена,Црна,Sliver,Титаниум,Сина,Златна,Портокалова
Свеж

Избор на клиенти