.

.

New
Логото Црвено&Титаниум CNC Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела За Јамаха FZ6 FAZER 2004-2010 2005 2006 2007 2008 2009

Логото Црвено&Титаниум CNC Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела За Јамаха FZ6 FAZER 2004-2010 2005 2006 2007 2008

DEN 1176.00
DEN 1433.28

Стока
Достапно.


Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,
ние ви препорачуваме да не купат поевтини и лош квалитет на производот, Поради што ќе се намали Висок степен на вашиот мотор!
ќе љубов оваа лост, ние сме сигурни !

Детали

Специјални Функции:
Виткање Проширување
Објектот Висина:
1.25cm
Објектот Дијаметар:
0.14inch
Име На Модел:
JZXMG-89FZ6A
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Ширина:
6.22cm
Објектот Тежина:
0.37kg
Објектот Должина:
14.22inch
Висок квалитет:
Подобро од другите производ во Кина Пазар
Достапни Бои:
Зелена,Црвена,Црна,Sliver,Титаниум,Сина,Златна,Портокалова
Ласерски Врежано Логото:
FZ6
Fitment:
За Јамаха FZ6 FAZER 2004-2010
Свеж

Избор на клиенти