.

.

New
CNC Прилагодливи Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела За МОТО-GUZZI КАЛИФОРНИЈА Обичај/Посета/Класичен 2014 2015 година

CNC Прилагодливи Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела За МОТО-GUZZI КАЛИФОРНИЈА Обичај/Посета/Класичен 2014 2015

DEN 1567.00
DEN 1910.88

Стока
Достапно.


Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,
ние ви препорачуваме да не купат поевтини и лош квалитет на производот, Поради што ќе се намали Висок степен на вашиот мотор!
ќе љубов оваа лост, ние сме сигурни !

Детали

боја:
Sliver Титаниум, Црвена Титаниум, Злато Титаниум, Црна Титаниум, Сина Титаниум, Портокал Титаниум, Зелена Титаниум, Полн Титаниум
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Специјални Функции:
Виткање Проширување
Објектот Висина:
1.65cm
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Тежина:
0.35kg
Име На Модел:
WYZDSSNJ-307
Објектот Дијаметар:
0.26inch
Објектот Ширина:
5.38cm
Објектот Должина:
12.86inch
Висок квалитет:
Подобро од другите производ во Кина Пазар
Достапни Бои:
Зелена,Црвена,Црна,Sliver,Титаниум,Сина,Златна,Портокалова
Свеж

Избор на клиенти