.

.

New
Хидраулични Сопирачки Лост господар cycliner 17.5 mm Клипот Фалсификување на Спојката Лост нечистотија јама велосипед Мотор motorcross Улица Трки Велосипед

Хидраулични Сопирачки Лост господар cycliner 17.5 mm Клипот Фалсификување на Спојката Лост нечистотија јама велосипед Мотор motorcross

DEN 1778.00
DEN 1871.52

Стока
Достапно.


Refitting Хидраулични Спојки Рачката
Хидраулични Лево Кочница Рачката
Имаат M10 Преглед страна огледало населат
Клипот Дијаметар : 17.5 MM
Висок Квалитет На Фалсификување На Технологија Алуминиум Рачката

Детали

боја:
Портокалова, Црвена
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
Лево спојки/кочница
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
12.5cm
Објектот Висина:
9cm
Објектот Тежина:
0.38kg
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Материјал Тип:
Фалсификување На Технологија Алуминиум
Бренд Име:
MAIZHI
Свеж

Избор на клиенти