.

.

New
За Kawasaki ZX9R 2000-2003 VERSYS 1000 2012-2014 CNC Мотоцикл 3D Долг/Краток Кочница Спојки Држела 3D Набргу/Подолго Лост 2002

За Kawasaki ZX9R 2000-2003 VERSYS 1000 2012-2014 CNC Мотоцикл 3D Долг/Краток Кочница Спојки Држела 3D Набргу/Подолго Лост 2002

DEN 920.00
DEN 1260.48

Стока
Достапно.

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.
Fitment : За Kawasaki ZZR600 2005-2009 За Kawasaki ZX6 R / ZX636 R / ZX6 RR 2000-2004 За Kawasaki ZX9 R 2000-2003 За Kawasaki ZX10 R 2004-2005 За Kawasaki VERSYS 1000 2012-2014 За Kawasaki Z1000 2003-2006 За Kawasaki ZX12 R 2000-2005 Карактеристики : Количина : Лост X 1 (Кочница&Спојки) 6 Прилагодливи Позиции Изработени Со Врвен Квалитет T6061-T6 Алуминиум Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Наменета За O. Д. М Замена Лесно Да се Инсталира & Совршено се Вклопуваат и Без Модификација Е Потребно Бои : Држела Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал Прилагодувач Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал Нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур. ние брод тоа држела само како ни цртичка, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа. (Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка, само да ги купите во согласност со цртичка) Чекор 2 : Прилагодувач Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал Ако немате порака која прилагодувач боја сакате,ние ќе го испрати случајно боја прилагодувач за вас.

Детали

боја:
Краток Виолетова, Долго Розова, Долго Виолетова, Краток Зелена, Краток Розова
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
Z1000 2003-2006 ZX12R 2000-2005
Објектот Висина:
2inch
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
ELFRhino
Специјални Функции:
6 Прилагодливи
Објектот Тип 1:
Краток Лост
Објект Од Тип 2:
Долго Држела
Објектот Тип 3:
CNC Мотоцикл Држела
Item Type 4:
3D Држела
Item Type 5:
За Kawasaki Мото Држела
Точка 1:
CNC За Kawasaki Кочница Држела
Точка 2:
CNC За Kawasaki Спојки Држела
Точка 3:
Мото За Kawasaki Кочница Држела
Точка 4:
Мото За Kawasaki Спојки Држела
Точка 5):
Наскоро и Повеќе Држела
Свеж

Избор на клиенти