.

.

New
ZS-Трки CNC Виткање Кочница Лост ASV Спојки Лост Со Пред Пумпа Одговара Мотоцикл Нечистотија Велосипед Мотокрос CRF KLX YZF RMZ Ремонтирам Дел

ZS-Трки CNC Виткање Кочница Лост ASV Спојки Лост Со Пред Пумпа Одговара Мотоцикл Нечистотија Велосипед Мотокрос CRF KLX YZF RMZ

DEN 1857.00
DEN 2063.52

Стока
Достапно.


ZS-Трки CNC Виткање Кочница Лост Спојки Лост Со Пред Пумпа Одговара Мотоцикл Нечистотија Јама Велосипед Motorcross CRF KLX YZF RMZ Ремонтирам Дел

Детали

боја:
злато со логото, сребро со логото, црвено со логото, плава со логото, зелена со логото, црна со логото, злато без лого, сребро без лого, црвена без лого, сина без лого, зелена без лого, црна без лого
Објектот Висина:
3cm
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Тежина:
0.65kg
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Објектот Ширина:
4cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Должина:
16.5cm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Специјални Функции:
Спојката лост Кочница Рачката
Бренд Име:
ZSDTRP
Име На Модел:
SCL-2016060038
Свеж

Избор на клиенти