.

.

New
Blue+титаниум 8 Бои CNC Прилагодливи Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела За BMW R1200RT (2014+up) 2014 2015 година

Blue+титаниум 8 Бои CNC Прилагодливи Виткање Продолжи Мотоцикл Кочница Спојки Држела За BMW R1200RT (2014+up) 2014 2015

DEN 1574.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.


Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,
ние ви препорачуваме да не купат поевтини и лош квалитет на производот, Поради што ќе се намали Висок степен на вашиот мотор!
ќе љубов оваа лост, ние сме сигурни !

Детали

боја:
Sliver Титаниум, Сина Титаниум, Црвена Титаниум, Зелена Титаниум, Портокал Титаниум, Злато Титаниум, Црна Титаниум, полн Титаниум
Специјални Функции:
Виткање Проширување
Објектот Ширина:
5.11cm
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Име На Модел:
WYZDSSNJ-235
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Должина:
12.24inch
Објектот Дијаметар:
0.25inch
Објектот Висина:
1.68cm
Објектот Тежина:
0.36kg
Висок квалитет:
Подобро од другите производ во Кина Пазар
Достапни Бои:
Зелена,Црвена,Црна,Sliver,Титаниум,Сина,Златна,Портокалова
Свеж

Избор на клиенти