.

.

New
За KTM 690 Enduro Р 690Enduro 690R 2014 - 2017 2015 Мотоцикл Виткање со можност да биде продолжен/ 147mm Краток Лост Спојки Кочница Држела

За KTM 690 Enduro Р 690Enduro 690R 2014 - 2017 2015 Мотоцикл Виткање со можност да биде продолжен/ 147mm Краток Лост Спојки

DEN 1025.00
DEN 1349.28

Стока
Достапно.


W elcome до нашата продавница, добредојдовте на големо. Fitment : За KTM 690 Војводата/СКМ/SMCR 2014-2017 За KTM 690 Enduro Р 2014-2017 За KTM Авантура 1050 2016 Година За KTM 1090 Авантура/R 2017 Нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур. ние брод тоа држела само како ни цртичка, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа. (Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка, само да ги купите во согласност со цртичка) Чекор 2 : (Виткање Држела) Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал 8 Colors (147mm Краток Лост) Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал/Розова/Виолетова 10 Colors (Виткање Држела) Прилагодувач Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал 8 Colors (147mm Краток Лост) Прилагодувач Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал/Розова/Виолетова 10 Colors Ако немате порака која прилагодувач боја сакате,ние ќе го испрати случајно боја прилагодувач за вас. Виткање&Проширување Држела 147mm Краток Лост

Детали

боја:
147mm Црна, 147mm Сребро, 147mm Сина, 147mm Зелена, 147mm Титаниум, 147mm Портокал, 147mm Злато, 147mm Црвена
Име На Модел:
690Enduro 690R
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Година:
2014 - 2017 2016 2015
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Специјални Функции:
прилагодлив
Објектот Висина:
2inch
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Должина:
17inch
Бренд Име:
ELFRhino
Објектот Тип 1:
Количка За Проширување Држела
Објект Од Тип 2:
147mm Краток Лост
Точка 1:
CNC Кочница Држела
Точка 2:
CNC Спојки Држела
Објектот Тип 3:
CNC Мотоцикл Држела
Item Type 4:
Мото Држела
Точка 3:
Мото Кочница Држела
Точка 4:
Мото Спојки Држела
Точка 5):
Количка за Проширување и 147mm Краток Лост
Item Type 5:
Држела
Свеж

Избор на клиенти