.

.

New
Прилагодливи Продолжи Виткање Спојки Кочница Држела за BMW К 1200 Р K1200R СПОРТ 05 06 07 08 2007 2008 K1200S 04 05 2004 2005

Прилагодливи Продолжи Виткање Спојки Кочница Држела за BMW К 1200 Р K1200R СПОРТ 05 06 07 08 2007 2008 K1200S 04 05 2004 2005

DEN 3798.00
DEN 4365.60

Стока
Достапно.

Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior. Ви благодариме!. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање. К 1200 Р K12 R 1200 cm3 2005-2008 година К 1200 Р СПОРТ K12 R 1200 cm3 2006-2008 К 1200 S K12 S 1200 cm3 2004-2008 Состојба : Нова, никогаш не се монтирани.Добредојдовте на договорот нас ако не се имате било какви qusstion за време на transation Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 60 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Нашите кочница спојки лост предност : 1 Две-начин прилагодливи 2 6 postion да се прилагоди 3 Додадете ознака, користете adjustor да се движат непречено 4 Висока температура оксидација, не е лесно да исчезнат 1.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа ofter целосната исплата е reciered
2.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот до-не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Материјал : Алуминиум легура 6061, ЦПУ бланширан .Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

боја:
злато, портокал, сребрена, црвена, сина, зелена, црна, титаниум
Бренд Име:
BIKINGBOY
Име На Модел:
B2B1
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
Алуминиум легура 6061
Објектот Тежина:
0.2kg
Свеж

Избор на клиенти