.

.

New
Ноќта на вештерките лолита костими за жените аниме кимоно слугинката cosplay костим лолита фустан целосен сет

Ноќта на вештерките лолита костими за жените аниме кимоно слугинката cosplay костим лолита фустан целосен сет

DEN 3069.00
DEN 3230.40

Стока
Достапно.

Искрено се надеваме дека можеме да градиме долгорочни деловни односи.
Ноќта на вештерките лолита костими за жените аниме кимоно слугинката cosplay костим лолита фустан целосен сет
Вклучува : Врвот + Здолниште + Headwear + Вентилатор
Околу слика :
Доколку ставката што сте ја добиле може да има мала разлика со слика,ве Молиме да се разбере! Ова е нормална појава.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.Ви благодариме!
Услови на услуги :
Превозот време за 15 до 28 работни дена преку воздухопловната во Кина поштата со следење на број.
We 'll се обидуваме се потрудиме да ви понудиме најдобра услуга.39 инч,1 инч=2.Па има за 2-3 cm dimensionerror. Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име. Ви благодариме!
За боја&големина на :
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0. ве молиме да ни даде можност да се реши доколку има било каков проблем.
Поради разликите во земји и региони, повеќето од реалните испорака време може да се разликува, во зависност од давателот на поштенските услуги во вашата земја
Цената и превозот цената НЕ вклучува никаква царина или данок,Купувачите треба да биде одговорен за данок или прилагодено на нивната куповна
Превозот :
Превозот време за 15 до 28 работни дена преку воздухопловната во Кина поштата со следење на број.
Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, DHL).

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Лолита Поставува
Бренд Име:
HANDSTRONG
Материјал:
Сатенски
Број На Модел На:
722
Свеж

Избор на клиенти