.

.

New
Шангај Приказна Висок квалитет на нови жени девојка аниме cosplay костим Лолита фустан јапонски Слугинката Костими кафуле Униформи сет

Шангај Приказна Висок квалитет на нови жени девојка аниме cosplay костим Лолита фустан јапонски Слугинката Костими кафуле Униформи

DEN 1175.00
DEN 2304.00

Стока
Достапно.


Име На Производ :
Висок квалитет на нови жени девојка аниме cosplay костим Лолита фустан јапонски Слугинката Костими кафуле Униформи сет
Спецификации :
* Материјал : полиестер
* Производ тежина : Околу 500g
* големина : M,L, M : Биста 85 CM, Половината 70 CM, Рамо 37 CM, целосна должина 80СМ L : Биста 90 CM, Половината 75СМ, Рамо 39 CM, целосна должина 85 CM * Вклучува : Фустан + Престилки + headwear + Лак ( (Без ракавици & underskirt & чорапи)

Детали

боја:
Црна
Големина:
M, L
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Тип:
Лолита Поставува
Бренд Име:
шангај приказна
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти