.

.

New
Јапонски Слатка црно и бело Слугинката чипка се Облекуваат жените девојка Услуга Cosplay Слугинката Костими Лолита Престилка Ресторан Униформа Фустан

Јапонски Слатка црно и бело Слугинката чипка се Облекуваат жените девојка Услуга Cosplay Слугинката Костими Лолита Престилка

DEN 1004.00
DEN 1968.00

Стока
Достапно.


Име На Производ :
Јапонски Слатка црно и бело Слугинката Фустан Услуга Cosplay Слугинката Секси Костими Лолита Престилка Ресторан Униформа Фустан Сет
Спецификации :
* Материјал : памук, чипка
* Производ тежина : Околу 500g
* големина : M,L,XL M : Биста 84 CM, Половината 70 CM, Рамо 35 CM, целосна должина 80СМ L : Биста 88 CM, Половината 75СМ, Рамо 37 CM, целосна должина 85 CM XL : Биста 95 CM, Половината 85 CM, Рамо 40 CM, целосна должина 90 CM * Вклучува : Фустан + Престилки + headband + ткаенината (Без капа & underskirt & чорапи)

Детали

боја:
Црна
Големина:
M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Тип:
Лолита Поставува
Бренд Име:
шангај приказна
Материјал:
Памук
Свеж

Избор на клиенти