.

.

New
Шангај Приказна нов висок квалитет на жените девојка аниме слугинката cosplay Лолита фустани фаза перформанси ноќта на вештерките носии

Шангај Приказна нов висок квалитет на жените девојка аниме слугинката cosplay Лолита фустани фаза перформанси ноќта на вештерките

DEN 1102.00
DEN 2160.00

Стока
Достапно.


Име На Производ :
бесплатен превозот нов висок квалитет маскарада жените девојка аниме слугинката cosplay фаза перформанси ноќта на вештерките носии
Спецификации :
* Производ тежина : Околу 500g
* големина : M,L,XL M : Биста 80СМ, Половината 70 CM, Рамо 37 CM, целосна должина 80СМ L : Биста 90 CM, Половината 75СМ, Рамо 40 CM, целосна должина 85 CM XL : Биста 98 CM, Половината 85 CM, Рамо 42 CM, целосна должина 90 CM * Вклучува : Фустан + Престилки + headwear (без ракавици & underskirt & чорапи) )

Детали

Големина:
M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
шангај приказна
Тип:
Лолита Фустани
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти