.

.

New
Долги Ракави, Готски VictorianLolita Фустан Бал Фенси Матурска Се Облекуваат За Ноќта На Вештерките Партија Се Маскира Костим

Долги Ракави, Готски VictorianLolita Фустан Бал Фенси Матурска Се Облекуваат За Ноќта На Вештерките Партија Се Маскира Костим

DEN 5087.52

Стока
Достапно.


Големина на Табелата (CM)
Ако сакате да обичај прави, plz испратете ни го вашиот мерења inlcude Висина, тежина, биста,рамо ширина, половината и колковите.
Овие фустани вклучува : Фустан x1, petticoat x 1 (испрати како слободен)
Сите наши Lolilta Фустани се сопствени направени, за жал ние не прифаќаме Врати/Размена за не-квалитет/големина на проблемот. Прилагодување на времето 7-15 дена. Ако имате потреба од брзање цел, ве молиме контактирајте со сервисот.
Ако има било каков проблем со фустанот, ве молиме контактирајте со нас со 48 часа, ние ќе ви даде најдоброто решение. Со текот на времето покажува дека сте го прифати производ, нашата продавница повеќе нема да бидат прифатени.
Квалитетот проблем дефиниција
А,Постојат очигледни дупки во ткаенина,има obviouslystains не можат да се исчистат
Б,Лево и десно значајни асиметрија.
C,Скршени патент
D,А поставите големината не е завршена.
E,Ние не прифаќаме како причини за враќање/размена како "не ми се допаѓа бојата', 'боја разликата', 'не е убава како јас мисла', 'премногу големи', 'премногу мали", "не е удобен за носење'. Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да нарачате ако имате било какви прашања.
^_^ Ви посакуваме среќен шопинг.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Тип:
Лолита Фустани
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти