.

.

New
U01W копче машина D705933ZB карбид агол мелење машина за SILCA UNOCODE 399 ЕВО KABA ILCO EZ за ЗАКЛУЧУВАЊЕ копче за сечење машини

U01W копче машина D705933ZB карбид агол мелење машина за SILCA UNOCODE 399 ЕВО KABA ILCO EZ за ЗАКЛУЧУВАЊЕ копче за сечење машини

DEN 2964.00
DEN 3120.00

Стока
Достапно.


U01 W копче машина(едно парче)
Од кол : 60.4 mm дебелина : 5.25 mm дупка кол : 9.53 mm материјал : карбид
Прифатливи машини : SILCA UNOCODE SILCA UNOCODE 399 SILCA UNOCODE 399 ЕВО
SILCA ULTRACODE KABA ILCO EZ КОДОТ

Детали

Бренд Име:
докса
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
U01W копче машина
Свеж

Избор на клиенти