.

.

New
Природни Бебе Кожата Влага Негување Lip Balm Заштитник Сладок Вкус Усна Грижа Органски Хидратантен Навлажнувачки Исчезнат Усна Навремено

Природни Бебе Кожата Влага Негување Lip Balm Заштитник Сладок Вкус Усна Грижа Органски Хидратантен Навлажнувачки Исчезнат Усна

DEN 56.00
DEN 100.80

Стока
Достапно.


Како да се провери наплата, можете да кликнете на овој веб https : //icshall.
Производ Состав :
Шеј путер, , joba масло,масло од авокадо,хидрогенизирани восок,ceresin,squalane,хидрогенизирани рицинус,tocopheryl ацетат,екстракт од зелен чај,хијалуронска киселина натриум.Превозот статус нема да се ажурира толку брзо, Тоа треба 5 до 10 дена да се ажурира.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Aliexpress Превозот, Сингапур Пост Epacket, Пос Малезија, SFExpress. Ако откажана редот, Ali Express ќе се врати на плаќање во рок од 7 to12 дена.com/hall/cate Question.Тоа обично треба за 30 до 60 дена, повеќе или помалку, за да вашата земја, руската Федерација, можеби е потребно повеќе од 60 дена; и Бразил некои пати треба повеќе од 90 дена.htm?type=KNOWLEDGE_BASE&help Id=71&language=en_US
. Тоа ќе биде испратена назад до карта ќе се плаќа. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС .
Природни Бебе Кожата Влага Негување Lip Balm Заштитник Сладок Вкус Усна Грижа Органски Хидратантен Навлажнувачки Исчезнат Усна Навремено
Опис На Производот :
* Овој производ е lip balm, особено погоден за усните сува, богата со витамин Е, направи суви усни целосно се влажни.
Ако не примате предметот по заштита на време, ние ќе го препрати или наплата за вас.

Детали

Тип:
Lip Balm
НЕТО-WT.:
3g
Сертификат Број:
2016103813
GZZZ:
YGZWBZ
Број На Модел На:
Lip Balm Заштитник Сладок Вкус
Земја/Регион на Производство:
Кина
Количина:
1 Парче
Големина:
Full Size
Корист:
Крем,Други,Хранливи
сертификација:
GZZZ
Состојка:
Шеј путер, и други хербални основа
Функција:
Се разредува усна брчки, се разредува усна боја, навлажнувачки, заштита од сонце
Свеж

Избор на клиенти