.

.

New
Круг Топката Мазна lip balm Овошен Вкус Усна Грижа Smacker Органски Природни Растителни Навлажнувачки Кармин Шминка Сет

Круг Топката Мазна lip balm Овошен Вкус Усна Грижа Smacker Органски Природни Растителни Навлажнувачки Кармин Шминка Сет

DEN 31277.00
DEN 33273.12

Стока
Достапно.


Опис : Кармин природни состојки, без petrolatum и минерални масла. Нив ги користат свежи, не е мрсна, сладок мирис и природни органски состојки, ви дава повеќе самодоверба за да ги користите. Содржи антиоксиданс витамин Е, навлажнувачки, трајно да се задржи усните мека и влажна. Прекрасна форма, носат лесен за употреба. Сферични дизајн одговара усна, користете многу здрава. Нова мазна сфера токму глајд модели на усните Употреба : Unscrew капакот може да се користи Материјал : Шеј путер & витамин E и сл. Димензии : Дијаметар околу 3.7 cm Спецификации : 21g Вкус : Црвена е Јагода, Светло Розева боја е Сочни Праски, Жолта е Лимон, Сино е Боровинки, Темно Розова е сладок Портокал, Виолетова е Грозје.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Детали

Тип:
Lip Balm
Корист:
Крем,Хранливи
Количина:
Трговија на големо
Големина:
Full Size
Состојка:
Кармин
НЕТО-WT.:
12g
Број На Модел На:
MF201607
Свеж

Избор на клиенти