.

.

New
6pcs MAH SBR12 Линеарна Имајќи Шини 200/440/650mm + 12pcs SBR12UU Линеарно Движење Имајќи Блокови за полнење #SM186

6pcs MAH SBR12 Линеарна Имајќи Шини 200/440/650mm + 12pcs SBR12UU Линеарно Движење Имајќи Блокови за полнење SM186

DEN 6192.00

Стока
Достапно.

Нарачки ќе бидат откажани ако плаќањето не се примени во рок од 10 дена од купувањето
Сите предмети се продаваат се сосема нови.( Бразил и Русија ќе се 20-60 дена,бидејќи од локалните обичаи. кога ќе ги нарачате. Купувачот е responsilble за враќање превозот бесплатно
Ве молиме бидете сигурни дека на адресата која ја давате да се поправи.Ние ја испорача стоката во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање.Превозот и ракувањето не се враќа.
Ние прифаќаме QIWI, Кредитна Картичка,T/T,Western Union,Money Gfram и Чек . Ако се случи да има какви било давачки, даноци и други надоместоци кои ги наплаќаат од страна на курирска компанија и вашиот односната земја, купувачите се должни да ја плаќаат.6pcs MAH SBR12 Линеарна Имајќи Шини 200/440/650mm + 12pcs SBR12 UU Линеарно Движење Имајќи Блокови за полнење Опис : Бренд : MAH Оваа точка е за 2 парчиња SBR12-200mm поддржани шини+4pcs SBR12 UU имајќи блокови
2 парчиња SBR12-440mm поддржани шини+4pcs SBR12 UU имајќи блокови
2 парчиња SBR12-650mm поддржани шини+4pcs SBR12 UU имајќи блокови Пакет се Вклучени : 2 x SBR12-200mm поддржани шини 2 x SBR12-440mm поддржани шини 2 x SBR12-650mm поддржани шини 12 x SBR12 UU блокови Совет : Нема готови должина, било должина се направени да нарачате, па ве молиме да се прошири на времето за испорака 4 до 5 дена по ред. Ви благодариме за соработката.Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба,сите пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми,итн.

Детали

Водич Ширина или Дијаметар:
12mm
Свеж

Избор на клиенти