.

.

New
2 парчиња SBR12 200mm Линеарна Имајќи Шини + 4pcs SBR12UU Линеарно Движење Имајќи Блокови за полнење #SM188

2 парчиња SBR12 200mm Линеарна Имајќи Шини + 4pcs SBR12UU Линеарно Движење Имајќи Блокови за полнење SM188

DEN 1914.72

Стока
Достапно.

Доколку адресата е погрешна, пратката пропадне за испорака и е испратена назад до продавачот ,купувачот треба да се плати за првиот и за враќање на такси превозот. Подоцна од 7 дена објектот не може да се прифати за returnning. Внимание : купувачот од Бразил треба да се обезбеди CNPJ БР.Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба,сите пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми,итн. Ве молиме да се биде внимателен. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Превозот и ракувањето не се враќа. Ви благодариме за соработката.2 парчиња SBR12 200mm Линеарна Имајќи Шини + 4pcs SBR12 UU Линеарно Движење Имајќи Блокови за полнење Опис : Бренд : MAH Оваа точка е за 2 парчиња SBR12 200mm поддржани шини+4pcs SBR12 UU имајќи блокови Пакет се Вклучени : 2 x SBR12-200mm поддржани шини 4 x SBR12 UU блокови Совет : Нема готови должина, било должина се направени да нарачате, па ве молиме да се прошири на времето за испорака 4 до 5 дена по ред. Ако се случи да има какви било давачки, даноци и други надоместоци кои ги наплаќаат од страна на курирска компанија и вашиот односната земја, купувачите се должни да ја плаќаат.( Бразил и Русија ќе се 20-60 дена,бидејќи од локалните обичаи. Ако примите погрешно или неисправни објектот, ве молиме ни e-mail во рок од 7 дена од денот ќе го добиете производот. кога ќе ги нарачате.

Детали

Водич Должина:
200mm
Водич Ширина или Дијаметар:
12mm
Свеж

Избор на клиенти